HURTOWNIA ODZIEŻY WŁOSKIEJ – IMPORT ODZIEŻY Z WŁOCH

Szanowni Klienci. Witamy Was w jednej z największych w Polsce hurtowni odzieży włoskiej. Jesteśmy importerem włoskiej odzieży damskiej z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy sprawdzony towar najwyższej jakości w przystępnych cenach.

Posiadamy rozliczne kontakty na półwyspie apenińskim dlatego oferujemy tylko pewny import odzieży z Włoch. Dzięki wolumenowi jako każdego dnia jest przez nas sprowadzany do Polski potrafimy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. Dla stałych klientów znajdzie się również w naszej hurtowni miejsce do negocjacji ceny, oraz możliwość zamówień z wyprzedzeniem.

Możemy sprowadzić dla Państwa towar na specjalne zamówienie! Specjalizujemy się w odzieży damskiej casualowej, modnej, zawsze spełniającej oczekiwania modnej klientki. Wzory które wybieramy, to najnowsze, światowe trendy. Na naszej platformie online niemalże codziennie dostępne są nowe modele. Serie, które stają się hitami jesteśmy w stanie oferować Państwu w cyklicznej sprzedaży. Nasza hurtownia odzieży włoskiej to gwarancja najlepszego towaru i również najlepszej możliwej ceny!

Jeśli mają Państwo pytania z chęcią odpowiemy na nie za pośrednictwem naszej infolinii, z wykorzystaniem komunikatorów internetowych, oraz mailowo. Wiedząc jak ważny w naszym biznesie jest czas staramy się odpowiadać na Państwa zapytania całą dobę 7 dni w tygodniu. W naszej hurtowni odzieży włoskiej online zamówienia składać można cały czas! Podkreślamy jednak, że złożone zamówienie za pośrednictwem platformy nie jest równoznaczne z dokonaniem zakupu w modelu B2B. O faktycznym zawarciu transakcji zawsze świadczy wysłany przez nas dokument płatniczy, lub potwierdzenie przyjęcia zamówienia przez pracownika w formie telefonicznej, lub za pośrednictwem komunikatorów wykorzystywanych przez markę MISS FOFO.